Nástěnné malby

Nástěnné malby
Zdroj: http://www.vehiclewrapping.com/products/wall-murals/

Aby tyto stěny z hladkých … k šílenství. Unavený z pevných barevných stěn? Pokud hledáte přidat kreativní dotek na vaše maloobchodní prodejny, restaurace či kanceláře, pak absolutní dokonalosti má pro vás řešení! Instalace vinyl nástěnnou malbu je ideální způsob, jak vytvořit atmosféru a zapojit své zákazníky v smysluplným a kreativní způsoby.

Vytvořit povědomí o značce

Nástěnné malby mohou být použity k vytvoření povědomí o značce, navázat obchodní identitu a komunikovat hodnoty společnosti, a oni také nabízejí velkou flexibilitu. Nejen, že může nástěnnými malbami být aplikován na obou vnitřních stěn a venkovních plochách, jako cihel a štuku, ale také mohou být odstraněny, aniž by trvalému poškození stěny. Tím se vyjmutím nebo výměnou váš Nástěnný výjev relativně jednoduchý proces, který vám umožní udržet svou zprávu na cíl a up-to-date.

Vymalovat domácí frontě

Nástěnné malby jsou také skvělý způsob, jak přidat charakter vaší domácnosti. Vytvoření texturou cihlové zdi vzhled nebo krásnou vyhlídkovou kus, který vám umožní uniknout do ráje, aniž by opustil svůj domov. V naprosté dokonalosti, dokončíme každý krok procesu in-house, od počátečního návrhu až po tisk projektu. Naši certifikovaní instalační 3M se ujistit, že váš Nástěnný výjev vypadá perfektně a předává zprávu, kterou si přejete.