Tištěné podlahy

G-Floor Graphic nabízí jednoduché řešení pro hlavní problém v grafickém podlahy. Nejnázornější podlahy jsou vytvořeny umístěním tenkou vrstvu ochranného vinyl přes zobrazované konstrukci a instalaci zobrazované design jako podlahy. Nicméně, tenká vrstva vinylu často nestačí k ochraně zobrazované návrh, přimět to, aby snadno poškrábat, zkreslené nebo jinak poškozené. V důsledku toho, že buď potřeby vyměnit nebo vlevo hledá poškozené a nevzhledné.

Normální grafické podlahy jsou vyrobeny s vrstvami výplně, které jsou levné na výrobu a může podlahy vypadají skvěle – dočasně. Ale tato výplň je snadno poškodit, a jakmile chybně, nemůže být snadno opravit.

To je důvod, proč G-Floor tisk Podlaha je tak jedinečný produkt!

Spíše než používat plnidla vrstev lepenky skladem, pěny, a dřevovláknitých desek, G-Floor Graphic používá jediný, pevný vrstvu nepropustného polyvinylacetát. Tento polyvinyl se vytlačuje ze surových vinylovými materiály do tlustého, pevných desek z čirého ochranného podlahy. Obraz je pak vyrytý do chráněného vrstvy, která je uzavřena v polyvinylacetalu směsi. Výsledkem je, že namísto vrstvy plniva, získat jediný kus materiálu, který se vyznačuje grafiku uzavřen v ochranném povlaku.

Protože obraz je zakotven v tomto polyvinyl nášlapné vrstvy, to je nemožné, aby škody, trhat, rip, deformovat, flek, nebo zlomit. Materiál je odolný vůči běžnému opotřebení a vydrží zkoušku času.