Matné okenní fólie

Matné okenní fólie
Zdroj: http://www.vehiclewrapping.com/products/frosted-window-film/

Matné okenní fólie je inovativní vinyl slouží k vytvoření návrhů a posílení značky. Použijte ji do svého sprchového skla pro maximální soukromí v pohodlí svého domova nebo instalovat v kanceláři pro jedinečný způsob, jak vytvořit jeden z pohledu druhu.

S více různých možností, budete mít možnost vytvořit si vlastní prostředí pro Váš domov nebo podnikání. Vytisknout logo na některý z našich mléčného okenních fólií nebo se překrývají různé řezy vytvořit krásný design. Funkce této aplikace one-z-druhu jsou neuvěřitelné:

Silný, odolný, s dlouhou životností
Totéž schopnost čistit okna jako obvykle
Snadné odstranění bez poškození
Lze aplikovat na jakýkoli povrch skla
Pojďme Elegantní

Možnosti jsou nekonečné při použití mléčného skla fólie. Vy rozhodujete, jakou úroveň ochrany soukromí se vám líbí a dokonce zvážit možnost přidání barvy nebo jiskru mrazu. Matného okenních fólií, máte možnost vytvořit si leptané sklo vzhled, aniž by únavné práce a dodatečných nákladů, která přichází s opravdu leptání skla. Kromě toho, leptání třídy mohou být velmi drahé. Ušetřit čas a peníze tím, že zkoumá své možnosti s našimi mléčného okenních fólií. Nejen, že je naše namrzlý vinyl stylové a pohodlné, ale také eliminuje odlesky, šetří energii, snižuje teplotu a filtruje UV paprsky.
Instalace profesionály

Věděli jste, že absolutní dokonalosti je jedním z mála 3M certifikovaných společností, které lze nainstalovat Fasara interiéru designu filmů? Tyto leptaného skla filmy jsou jedním z druhu. V naprosté dokonalosti, dáme vám možnost vytvořit co vy a vaše firma původně snil o tom, dokud jsme důkladně spokojeni svou vizi. Sednout si s jedním z našich talentovaný in-house grafických designérů a zcela přizpůsobit jakékoliv mrazu designu si můžete představit. Po instalaci sedět a nyní nový vzhled.