Reklamní polepy na dodávky

Reklamní polepy na dodávky
Zdroj: http://www.vehiclewrapping.com/products/advertising-vehicle-wraps/

zábaly reklama vozidel mají schopnost přeměnit své vozidlo do cestující billboard, zvýšení povědomí o značce a vytváření nových vede přes tisíc zobrazení na cestě každý den!

Reklama s vysokým ROI

Jste připraveni na vaše podnikání vyčnívat z davu? obaly vozidla jsou stále populární díky své neuvěřitelné návratnost investic sazby. S dlouholetými zkušenostmi v projektování a instalaci obaly vozidla, absolutní dokonalosti ví, jak udělat svůj wrap odrážet branding vaší společnosti. Naše oceněné návrháři může mít své logo a proměnit váš vozidlo do mobilní reklamní stroje. Vytvoření nezapomenutelný dojem z vaší firmy s pokličkou reklamní vozidla je to, co děláme.

Přístav Vapor Vehicle Wrap – Absolutní Balicí Perfection Vehicle – Balitmore MarylandStep Afrika Vehicle Wrap – Absolutní Balicí Perfection Vehicle – Sykesville MarylandTLK architektura Reklama Vehicle Wrap – absolutní dokonalosti – Baltimore Maryland

Náklady Účinnost & Maximum Brand Expozice

zábaly reklama vozidel jsou nejvíce nákladově efektivní způsob, jak propagovat svou firmu. Jen pro jednorázové náklady na konstrukci a instalaci, budete mít průběžný billboard pro nadcházející roky. S něčím, jako stand-alone billboardy, máte opakující se měsíční náklady, ale zábal vozidlo reklama bude trvat tak dlouho, jako samotný zábal, se celý život pohybuje v rozmezí od 7-10 let. Většina společností má pracovní vozidla, ale mají zábal poutavý, která pokrývá celý vůz umožňuje inzerovat na stovky potenciálních zákazníků pokaždé, když narazí na silnici!

Full Interní tým designérů & Installers

Vozidlem Balicí Volně Citace

Jako poskytovatel full-service zábalů reklama vozidel, vyrábíme vše in-house, z návrhového procesu s tiskem a instalaci vinylové fólii. Absolutní Dokonalost domy jedny z nejlepších návrhářů v Marylandu, což nám umožňuje vzít titul v roce 2014 USSC Wrap Masters. Naši designéři a montéři bude vyrábět obaly vozidla, které odpovídají své marketingové materiály a zapadá do drážky křivky a všech vašich vozidel.