DI-NOC

oto one-za-druhu filmů nabízí trvalá řešení s významným úsporám. DI-NOC architektonické úpravy mají flexibilitu a cenovou dostupnost transformovat pokoj při splnění svého rozpočtu. Můžete přidat DI-NOC na jakýkoli povrch, včetně stěn, sloupů, desky, dveře, stropy. Unikátní konstrukce DI-NOC nabízejí teplo kresby dřeva, elegantní dojem z kovu, chladném z přírodního kamene a stovky jiných vzorů. Existuje více než 700 povrchové úpravy na výběr, včetně:
Uhlík
Beton
Fine Dřevo
Vysoký lesk
Kůže
Kovový
Rez
Písek
Hedvábí
Jednobarevná
Kámen
Vazba
Struktura dřeva
tabule Film
3M DI-NOC tabule Film

Je vaše společnost plná velkých myšlenek? My také. To je důvod, proč jsme se rozhodli nainstalovat DI-NOC tabule film společnosti 3M po celém našich kancelářích. Díky flexibilitě přilnout na téměř jakémkoli povrchu, můžete použít tabule film do vašich stěn, skříní, a dokonce i konferenčních stolů! Tradiční tabule může být drahý, nemluvě o zdlouhavý proces instalace a tabule barva má za sebou dlouhou cestu, aby přišli. Pokud hledáte pro inovativní způsob, jak okořenit vašeho domova či kanceláře vám, kontaktujte nás ještě dnes se dozvědět více o 3M DI-NOC tabuli filmu!

DI-NOC Architechtural E-Series Povrchové úpravy

Nejen, že může DI-NOC architektonické úpravy pomůže ušetřit peníze a snížit množství odpadu na velkých projektech působnosti, ale použití těchto polyolefinových filmů může pomoci zachovat autenticitu vzácných a exotických dřevin. Nový E-Series DI-NOC výstupní zpracování přijít na více než 70 různém provedení. Pozdravit budoucnosti snižování objemu odpadů a komerčních a rezidenčních remodelace inovací.