Vydělávejte na svém autě

Pravděpodobně jste slyšeli historky o firmy, které budou platit stačí objet s reklamou na autě, ale skutečně existují tyto možnosti? A pokud ano, jak si je najít?

Říká programy „bez aut“ nebo „dostat zaplaceno řídit“ propagace. Tyto programy existují, i když nejsou tak hojné, jako tomu bylo v minulosti. Klíčem je vědět, kde hledat a mít to, co je zapotřebí, aby vám ideální reklamní řidiče.

Jak to funguje
Zde je základní premisa „placené řídit“ koncept: Firma hledá lidi – pravidelné občany, ne profesionálních řidičů – jít o jejich obvyklé pracovní náplně, jak oni obvykle dělají, jen s velkou reklamou omítnuté na svém voze. Tyto reklamy jsou obvykle vinylové obtisky, také známý jako „Auto zábaly,“ to téměř se zdají být malované na vozidle a které často pokrývají velkou část vnějšího povrchu vozidla.

Majitel vozu je pak kompenzována, obvykle několik set dolarů za měsíc, což je v podstatě „pronájem“ platba za nechala firma používat tento prostor. V minulosti, tam to také byl „free auto“ verze tohoto konceptu. Společnost poskytuje řidiče s novým, prewrapped auto. V této situaci, řidiči většinou nedostali žádnou hotovost; Jejich platba činila k volnému použití nového vozu. Avšak společnosti rychle zjistil, že rozdávání spoustu volných vozů neměl hospodářský smysl, tak málo, tento přístup ještě trvat, říká Drew Livingston, prezident bez aut Media v Los Angeles.

Co firma dostat ven z tohoto typu reklamy strategie? Spousta expozice. Funkce Auto zábaly mají tendenci být barevný a poutavý a přitahovat hodně pozornosti. Navíc, je to forma reklamy s zaujaté diváky, což znamená lidi, kteří se zasekl v provozu a nemůže vyhnout vidět zabalený auto vedle nich, říká Livingston.

Tyto společnosti obvykle vybrat ovladače, kteří žijí v žádaných lokalitách, jako s vysokým provozem, městských oblastech. Ideální řidič firma může lišit v závislosti na cíl demografický chtějí dosáhnout, podle Brandon Clarke DrivenMedia, je Phoenix-založené reklamní společnost, která se specializuje na vytváření značkových kampaní vozidel pro klienty. Například tech nebo elektronická společnost mohou požádat o řidiči, kteří žijí poblíž nebo přímo univerzitách tak, aby se získat expozici s vysokoškolským davu.

Sdílet tuto PŘÍBĚH
LinkedIn Delicious Reddit E-mail příběh
Vozidla v těchto programů jsou často vybaveny GPS sledovací zařízení, takže firmy mohou ujistěte se, že řidiči stráví dostatek času v požadovaných oblastech.