Jak si snadno vydělat 100 liber měsíčně za reklamu na autě

ak si snadno vydělat 100 liber měsíčně za reklamu na autě
Zdroj: http://www.moneymagpie.com/make-money/make-100-a-month-with-ads-on-your-car

Můžete mít reklamy na autě, stejně jako taxi a autobusy dělat.

Neuvěřitelný? Spíš ne.

Pokud máte někoho, kdo řídí asi hodně, pak spousta lidí vidí vaše auto. To dává smysl pro inzerenta, aby stříkající své logo ve vaší kapoty. Chystají se dostat hodně oční bulvy na tomto vesmíru!

Koncept byl široce používán v USA i v Evropě, kde inzerenti, jako je Gillette a filmu Transformers pracoval s Moscow bázi Stickerride.

Takže, pokud vám nevadí, že jezdit s „Vimto“ nebo něco podobného šíří napříč autě, mohl byste dělat kolem £ 100 měsíčně za velmi málo úsilí.

 

Co se podílí na získávání reklamy na autě?
Kolik si můžete udělat z reklam na vaše auto?
Může někdo to udělat?
CO JE zapojený do dobývání ADS na autě?

První věcí, první, musíš se dostat na reklamy na autě.

Společnost, která se zaregistrujete, aby se to nanesením lepidla vinyl obal ke všem nebo části vozidla. Speciální průhledný vinyl se používá na oknech, takže to nebude zasahovat do vašeho řidičského viditelnost.

Plné pojištění je proti jakémukoliv poškození laku vozidla způsobené umístění inzerátu, takže vy ani nemusíte se bát, pokud se něco stalo.

mohou být přidány takové ‚zábaly vozidel‘ a snadno odstranit bez poškození laku. Ve skutečnosti to bylo prokázáno, že skutečně chrání lak vašeho vozu před UV zářením, koroze a lehké škrábance.

Dalším bonusem je, že snížit riziko vašeho auta před odcizením s takovou unikátní karoserií. Můžete dokonce získat zadarmo od inzerentů, jako jsou vzorky a slevami. Většina auto obalové společnosti budou také zaplatit, pokud se vztahují jiné lidi k nim.

Takže to win-win situace!

Některé auto obalové firmy budou následně vyžadovat, abyste řídit určitou částku každý měsíc před zaplacením vás.

Jiní nebude žádat změnit své řidičské návyky, ale bude odpovídat váš řidičský rutiny pro potřeby svých inzerentů.

Většina společností přijmout vozidla všech velikostí, od velkých dodávkových automobilů na malé hatchbacky nebo dokonce efektní kabrioletů. Všechny inzeráty jsou vyráběny na zakázku, aby se vešly vaše auto a specifikace svých klientů.

To říkám, mnoho z nich raději vozy, které jsou novější nebo v dobrém stavu. Budete také mít povinnost uchovávat vnější části vašeho vozu v čistotě, zatímco reklama je na něm – byste měli nahlásit jakoukoli škodu na reklamy nebo vašeho vozu okamžitě.

Také máte možnost odmítnout jakékoliv značky přidělené pro vaše vozidlo, které byste cítit pohodlně reklamy.